KLASIKA KTORÁ NEOMRZÍ

Nohaté tenisky sú tie najobyčajnejšie tenisky na svete. Kvalitná bavlnená textília, kaučuková zmes, trochu kovu a bavlnené šnúrky. Poctivo zošité a zlisované v železnej forme. Neobsahujú GPS, takže ťa privedú na fantastické a nezvyčajné miesta. Keď si poriadne utiahneš šnúrky tak s nimi zdoláš kdejaký terén.
Tenisky vyrábame v meste Partizánske, na Slovensku. V meste, ktoré má tradíciu obuvníctva vypálené do základov.

VÝPREDAJ STARÝCH MODELOV - 20,-€

BASIC - CLASSIC - NO STRESS - NO GPS

BASIC - Red

Červená verzia BASIC je klasika ktorá neomrzí a rozžiari každé nohy nohaté.  Ak chceš svietiť medzi ľuďmi, tak ti zaručujeme, že červené tenisky sú kľúčom k úspechu. :)

BASIC - Dark

V jednoduchosti je krása, a toho dôkazom je čierna verzia tenisiek z našej edície BASIC. Overená kombinácia červenej a čiernej dodáva teniskám jedinečnú iskru. 

BASIC - White

Kráľovná bielych tenisiek sa u nás určite obuje, a ak má rada popísané tenisky, tak si ich vie krásne dopísať aj guľôčkovým perom. Vhodné na svadbu i kúpalisko.

VYLAĎ SI ICH PODĽA SEBA

Edícia BASIC je ideálnym kúskom pre tých čo majú radi čisté farby ako aj pre kreatívnych ľudí, ktorý môžu dať teniskám jedinečného ducha.  Pomaľuj, pokresli, pretri, vyškriab, nažehli alebo zachovaj čisté.... Vytvor divočinu i harmóniu, ale v
duchu NO HATE, inak ti tenisky zhoria na popol. :) Sú aj ideálnou formou daru pre blízku osobu s tvojou jedinečnou
pečaťou.