KLASIKA KTORÁ NEOMRZÍ

Kvalitná bavlnená textília, kaučuková zmes, trochu kovu a bavlnené šnúrky. Poctivo zošité a zlisované v železnej forme. Neobsahujú GPS, takže ťa privedú na fantastické a nezvyčajné miesta. Keď si poriadne utiahneš šnúrky tak s nimi zdoláš kdejaký terén. Tenisky vyrábame v meste Partizánske, na Slovensku. V meste, ktoré má tradíciu obuvníctva vypálené do základov.

Keďže je to vlajková loď našej ponuky, dali sme im poriadne drsné meno.
Ako všetky nové modely, tak aj ABM má drsnú podrážku, ktorá zlepšila životnosť i bezpečnosť tenisiek. Sú vhodné ku fraku, pyžamu i plavkám.
Ale kľudne ich premaľuj na bielo. 

Model B&R s novou podrážkou, drsnou ako sám život. 
Vyrobené na Slovensku, v spolupráci so slovenskými a českými subdodávateľmi.
Odolná textília s kaučukovou podošvou, podlepená drsnou podrážkou ladí v dokonalej kompozícii retro dizajnu. Tenisky je možné počarbať podľa seba. Stačí iba fixka a budeš vlastniť jedinečný exemplár.
Tenisky neobsahujú GPS, sú ideálnym obutím na cestách plných nevšedných zážitkov a dobrodružstiev. Súčasťou tenisiek sú 2 páry šnúrok vo farbe: čierne a červené.

VYLAĎ SI ICH
PODĽA SEBA

Edícia BASIC je ideálnym kúskom pre tých čo majú radi čisté farby ako aj pre kreatívnych ľudí, ktorý môžu dať teniskám jedinečného ducha.  Pomaľuj, pokresli, pretri, vyškriab, nažehli alebo zachovaj čisté.... Vytvor divočinu i harmóniu, ale vduchu NO HATE, inak ti tenisky zhoria na popol. :) Sú aj ideálnou formou daru pre blízku osobu s tvojou jedinečnou pečaťou.