Anarchy rooster Limitovaná edícia tenisiek. Vyrobené na slovensku.

Anarchy rooster

Autor: ANIMO
Talentovaný a aktívny graffity, street art umelec a tatér z Partizánskeho pre vás vytvoril tento pouličný dizajn, ktorý poteší každého rebela. Zmiešaním bieleho a čierneho kaučuku, v spojitosti s vyobrazením kohúta a kazuára je tento model skrátka nebojácny, pričom každý vyrobený pár bude iný a jedinečný. S týmito teniskami zaženieš nočných démonov, krvilačných upírov aj revenantov. Stačí spávať obutý...
Ak sa chceš dozvedieť viac o autorovi návrhu a jeho výtvoroch, klikaj tu - https://www.instagram.com/animo_aerosoul/?hl=sk

Rat love Limitovaná edícia tenisiek. Vyrobené na slovensku. Máme radi potkana.

Rat love

Autorka: Mirik art
Mirka je predovšetkým tatérka, ale nieje jej cudzia ani kresba a maľba na plátno. Pre NOHATE vytvorila grafiku, jej srdcu blízku. Mirkinu tvorbu sprevádza prepojenie zvieracích motívov s prírodou a človekom. K tomu, hra farieb a pridaný cit do týchto tenisiek privedie každého fanúšika fantázie a dobrodružstva, k podstate chápania tej krehkej línie, človeka s prírodou.
Viac o autorke tu: https://m.facebook.com/mirikarttattoo/?ref=bookmarks

Aztec - kvalitné tenisky Jedinečné tenisky vyrobené a navrhnuté na Slovensku.

Aztec

Autor: XDIMENSION
Kreatívec, ilustrátor, animátor a videotvorca XDIMESNION, nemá na svedomí len našu vizuálnu identitu, ale i tento model tenisiek. Jeho interpretácia grafiky je jednoduchá " ...no čo, vysmiata smrť, to chce každý, od Aztéka... až po Slováka"
Viac jeho prác tu: https://www.behance.net/rackovicdesign


Things Mať všetko, to môžeš mať s týmito kvalitnými teniskami zo slovenska.

Things

Autor: Xdimension
Vlastnenie vecí sa stalo cieľom života mnohých sklamaných ľudí. Ale ty s tým môžeš vyje..., môžeš to prešpekulovať. S týmito teniskami už nebudeš potrebovať nič.
Mierne klaustrofobická líniová kresba ťa odbremení od sveta vecí, lebo už máš všetko. :)

Connected Spoj sa s dušami minulosti a dávno mŕtvymi servermi. Limitovaná edícia tenisiek.

CONNECTED

Autor: Xdimension
Model ktorý poteší každého fanúšika SCI-FI, lebo ten vie, že všetky dáta a informácie z minulosti sú uložené v temných zákutiach našich mozgov a serverov.

 FULL COLOUR